Cihlové pásky - obklady

Také se vám líbí cihlový povrch? Vypadá pěkně a navozuje příjemnou atmosféru. Dodává místu na útulnosti a interiéru osobitý vzhled, který si můžete vytvořit ve starém domě, novostavbě, ale i v panelovém bytě.

O cihlových obkladech

Při stavbách a rekonstrukcích jsou často využívané cihlové obklady. Jsou kvalitní, praktické a vypadají velmi dobře. Pojďme si je proto více přiblížit. Námi vyráběné obklady jsou řezané z pravých plných cihel, které jsou speciálně pro tento účel vybírány. Obklady jsou díky tomu porézní a věrně imitující staré zvětralé zdivo z plných cihel.

Pro lepení cihlových obkladů budete potřebovat kvalitní stavební lepidlo, které je flexibilní. Výsledný vzhled obložené zdi lze přizpůsobit vkusu konkrétního realizátora stavby různým spárováním cihelného obkladu. Lze použít dva způsoby spárování – načisto a spárování pomocí špachtle a následného vymytí houbou.

Výhody použití cihlových pásků od naší cihelny

Hlavní výhodou cihlových pásku je především originální vzhled připomínající klasickou cihlovou zeď. Použité materiály jsou ekologické, recyklovatelné, bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Obklad nevyžaduje údržbu, pouze v místech extrémně namáhaných (např. za kuchyňskou linkou) je vhodná impregnace pro lepší čištění, prodloužení životnosti a také pro zamezení vzniku výkvětů. Vzhledem k použití přírodních hlín a způsobu výroby nutně dochází k určitým rozměrovým a barevným odlišnostem, které se však u cihelných pásků vyžadují, aby podpořily výsledný jedinečný vzhled.

  • Rozměr: 290 x 65 x 20 mm
  • Hmotnost: cca 0.6 kg/ks ( cca 26 kg/m2)
  • Baleno a prodáváno po:  0,5 m2    
  • 1 m2 při spáře 12 mm  = 44 ks

POZOR! NA VYŽÁDÁNÍ POSÍLÁME VZOREK OBKLADU POŠTOU!!!

Obklad dvakrát pálený - mrazuvzdorný

Tato cihelný obklad je pálen na vyšší teplotu cca 1080 Cels. a vždy ve dvou cyklech. Tím je zaručena vysoká kvalita cihelného střepu. Obklad je mrazuvzdorný (podloženo zkouškou). Dvakrát pálený obklad vykazuje větší povrchovou odolnost a má výraznější barvy. Tento cihlový obklad není žádnou náhražkou imitující cihlový materiál, ale jde o pravý originál. Vysoká odolnost, prodyšnost, stálobarevnost a zajímavý vzhled za výbornou cenu. To jsou přednosti tohoto obkladu. Kontaktujte nás a požádejte o zaslání vzorku zcela ZDARMA.

  • CENA ... 660 Kč bez DPH / m2  (799 Kč vč DPH /m2)
  • POZOR - NOVÁ CENA PLATNÁ OD 1.12.2022
  • ESHOP - Řezaný cihelný obklad (venkovní)
  • v prodeji rovněž verze s jednostranným úkosem 45° (nutno objednat)
  • nákupní cena obkladu + příplatek za řez 132 Kč bez DPH / m2

 

Platba

Na základě přijaté objednávky je vystavena zálohová faktura na kompletní zakázku. Po uhrazení je zboží expedováno na adresu objednavatele. Zboží může být rovněž zasláno na dobírku.

Doprava

Standardně je doprava k odběrateli řešena smluvní přepravní společností. Složení palet je provedeno pomocí hydraulického čela vozidla a paletového vozíku. Možnosti a ceny přepravy upřesníme při konkrétní poptávce. Zboží možno rovněž odebrat přímo ve výrobním závodě Vysoké Mýto. Otevírací doba Po – Pá 6-14 hod.

 

Ukázky realizací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace