Kontaktní informace

Těšíme se na Vaší návštěvu na adrese ...

Cihelna Vysoké Mýto s.r.o.
Tisovská 269, Choceňské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

tel.: +420 465 422 866 Fax.: +420 465 420 330
Mob.: +420 777 282 745 Email.: cihelna@hrabcuk.cz


Zvětšit mapu

Antuka - výroba a prodej

Antuka nejen na hřiště…

antuka

Antuka představuje drť z mletých pálených cihel. Používá se většinou jako povrchová vrstva venkovních hřišť. Hodí se především na tenisové kurty. Obecně můžeme antuku rozdělit na dva druhy. Prvním druhem je červená antuka, která se vyrábí z rozdrcených cihel. Vyznačuje se menší tvrdostí a je pomalejší. Dalším druhem je zelená, tzv. „americká“ antuka.

Cihelna Vysoké Mýto a její antuka

Cihelna Vysoké Mýto s.r.o. je výrobcem a dodavatelem klasické cihelné antuky. V nabídce jsou momentálně tři druhy tříděné antuky. Nejprodávanějším typem je antuka s označením ST 1. Tento typ antuky se používá především pro výstavbu a údržbu sportovišť. Tento typ má frakci v rozsahu 0 – 2 mm. 

Další vyráběný typ cihlové drtě nese označením HD 2. Tento typ se používá s omezením pro vyrovnání spodních vrstev kurtů, dále se využívá jako substrát pro kaktusy, pro úpravu chodníků v parcích.

V nabídce naší společnosti je rovněž typ HD 4, který je používán především pro terénní úpravy, pro údržbu cesta atd.. Cihelna Vysoké Mýto s.r.o. používá pro výrobu antuky vyřazené cihlářské výrobky z vlastní produkce. Pro tento účel je vybírán pouze kvalitní cihlářský střep, který následně garantuje vysokou kvalitu vyráběné antuky. Výrobek rovněž splňujeme vyhlášku Státního úřadu pro jadernou bezpečnost a další předpisy.

Snažíme se o co největší kvalitu antuky. Proto se soustřeďujeme na odpovídající zrnitost, která je důležitá z hlediska užitných vlastností tohoto materiálu. Dbáme však i na estetické hledisko, a proto se zaměřujeme rovněž na stejnost barvy. Té dosahujeme pečlivým promícháním.

Cihelna Vysoké Mýto s.r.o. má svou tradici a vyrábí antuku dle potřebných norem a standardů.

Dokumenty ke stažení - podniková norma:


ANTUKA tříděná - standard

ANTUKA tříděná – cihlová drť středně hrubá

 

 

AKCE – PYTLOVANÁ ANTUKA S DOPRAVOU PO CELÉ ČR ZDARMA!!!

  • kvalitní pytlovaná antuka typu ST1 (frakce 0-2mm)
  • akční cena 3.163 Kč vč. DPH / paleta 792 Kg
  • Doprava je v tomto případě zcela zdarma po celé ČR.
  • Antuka v PP pytlích je uložena na dřevěné nevratné paletě po 792 Kg.
    Prodáváno vždy po ucelených paletách.
  • Antuka je doručována nákladním vozidle s hydraulickým čelem, které umožňuje vykládku paletovým vozíkem. Vyložení palet zajišťuje přepravce. Zboží můžete uhradit předem na účet nebo přímo dobírkou řidiči.Zajistíme Vám dopravu antuky

ZAJISTÍME VÁM DOPRAVU ANTUKY v množství od 800 kg do 30 tun. sPošlete nám poptávku na cihelna@hrabcuk.cz a my Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku s dopravou na místo dle vašeho požadavku.

Při domluveném odběru antuky nad 20 tun Vám poskytneme slevu na dopravu ve výši 50 % po celé ČR.   

Při domluveném odběru antuky nad 10 tun Vám poskytneme slevu na dopravu ve výši 25 % po celé ČR.   slider nadpis