Kontaktní informace

Těšíme se na Vaší návštěvu na adrese ...

Cihelna Vysoké Mýto s.r.o.
Tisovská 269, Choceňské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

tel.: +420 465 422 866 Fax.: +420 465 420 330
Mob.: +420 777 282 745 Email.: cihelna@hrabcuk.cz


Zvětšit mapu

Cihlové pásky - obklady

Také se vám líbí cihlový povrch? Vypadá pěkně a navozuje příjemnou atmosféru. Dodává místu na útulnosti a interiéru osobitý vzhled, který si můžete vytvořit ve starém domě, novostavbě,ale i v panelovém bytě.

O cihlových obkladech

Při stavbách a rekonstrukcích jsou často využívané cihlové obklady. Jsou kvalitní, praktické a vypadají velmi dobře. Pojďme si je proto více přiblížit.Námi vyráběné obklady jsou řezané ,tedy porézní,imitující staré zvětralé zdivo z plných cihel.

Pro lepení cihlových obkladů budete potřebovat kvalitní stavební lepidlo, které je flexibilní. Výsledný vzhled obložené zdi lze přizpůsobit vkusu konkrétního realizátora stavby různým spárováním cihelného obkladu.Lze použít dva způsoby spárování – načisto a spárování pomocí špachtle a následného vymytí houbou.

Výhody použití cihlových pásků od naší cihelny

Hlavní výhodou cihlových pásku je především originální vzhled připomínající klasickou cihlovou zeď. Použité materiály jsou ekologické, recyklovatelné, bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Obklad nevyžaduje údržbu, pouze v místech extrémně namáhaných (např. za kuchyňskou linkou) je vhodná impregnace pro lepší čištění, prodloužení životnosti a také pro zamezení vzniku výkvětů. Vzhledem k použití přírodních hlín a způsobu výroby nutně dochází k určitým rozměrovým a barevným odlišnostem, které se však u cihelných pásků vyžadují, aby podpořily výsledný jedinečný vzhled.

 

CENA: 195 Kč / m 2

pasekblok

 

Naše vzorové příklady cihlové obklady

Cihlové obkladyCihlové obklady


slider nadpis