Kontaktní informace

Těšíme se na Vaší návštěvu na adrese ...

Cihelna Vysoké Mýto s.r.o.
Tisovská 269, Choceňské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

tel.: +420 465 422 866 Fax.: +420 465 420 330
Mob.: +420 777 282 745 Email.: cihelna@hrabcuk.cz


Zvětšit mapu

Cihlové pásky - obklady

Také se vám líbí cihlový povrch? Vypadá pěkně a navozuje příjemnou atmosféru. Dodává místu na útulnosti a interiéru osobitý vzhled, který si můžete vytvořit ve starém domě, novostavbě, ale i v panelovém bytě.

O cihlových obkladech

Při stavbách a rekonstrukcích jsou často využívané cihlové obklady. Jsou kvalitní, praktické a vypadají velmi dobře. Pojďme si je proto více přiblížit. Námi vyráběné obklady jsou řezané z pravých plných cihel, které jsou speciálně pro tento účel vybírány. Obklady jsou díky tomu porézní a věrně imitující staré zvětralé zdivo z plných cihel.

Pro lepení cihlových obkladů budete potřebovat kvalitní stavební lepidlo, které je flexibilní. Výsledný vzhled obložené zdi lze přizpůsobit vkusu konkrétního realizátora stavby různým spárováním cihelného obkladu. Lze použít dva způsoby spárování – načisto a spárování pomocí špachtle a následného vymytí houbou.

Výhody použití cihlových pásků od naší cihelny

Hlavní výhodou cihlových pásku je především originální vzhled připomínající klasickou cihlovou zeď. Použité materiály jsou ekologické, recyklovatelné, bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Obklad nevyžaduje údržbu, pouze v místech extrémně namáhaných (např. za kuchyňskou linkou) je vhodná impregnace pro lepší čištění, prodloužení životnosti a také pro zamezení vzniku výkvětů. Vzhledem k použití přírodních hlín a způsobu výroby nutně dochází k určitým rozměrovým a barevným odlišnostem, které se však u cihelných pásků vyžadují, aby podpořily výsledný jedinečný vzhled.

POZOR! NA VYŽÁDÁNÍ POSÍLÁME VZOREK OBKLADU POŠTOU!!!

Verze do interiéru:

V základní verzi je cihlový obklad určen do interiéru. Rozřezáním kvalitních cihel vzniká originální obklad, který je přirozeně porézní a přináší vzhled starého zvětralého zdiva.

Obklad dvakrát pálený - mrazuvzdorný:

Tato venkovní verze je oproti vnitřnímu typu pálena na vyšší teplotu cca 1080 Cels. a vždy ve dvou cyklech. Tím je zaručena vysoká kvalita cihelného střepu. Obklad je mrazuvzdorný (podloženo zkouškou). Dvakrát pálený obklad vykazuje výraznější barvy než verze pro interiér a to je společně s mrazuvzdorností a nízkou cenou jeho největší výhodou. Tento cihlový obklad není žádnou náhražkou imitující cihlový materiál, ale jde o pravý originál. Vysoká odolnost, prodyšnost, stálobarevnost a zajímavý vzhled za výbornou cenu. To jsou přednosti tohoto obkladu.

Platba:

Na základě přijaté objednávky je vystavena zálohová faktura na kompletní zakázku. Po uhrazení je zboží expedováno na adresu objednavatele. Zboží může být rovněž zasláno na dobírku.

Doprava:

Standardně je doprava k odběrateli řešena spediční společností Doprava na paletách s.r.o. Složení palety je provedeno pomocí hydraulického čela vozidla a paletového vozíku.
Možnosti a ceny přepravy viz. tabulka níže. Zboží možno rovněž odebrat přímo ve výrobním závodě Vysoké Mýto. Otevírací doba Po – Pá 6-14 hod.

MNOŽSTVÍ

CENA bez DPH

Poznámka:
K ceně přepravy nutno připočítat cenu přepravní palety tj. 80 Kč bez DPH a případně dobírečné tj. 50 Kč bez DPH.

přeprava do 19 m2

610 Kč

přeprava 20 – 29 m2

940 Kč

 

pasekblok

 

 

Naše vzorové příklady cihlových obkladů

Cihlové obklady Cihlové obklady Cihlové obklady

Cihlové obklady Cihlové obklady Cihlové obklady

Cihlové obklady Cihlové obklady Cihlové obklady

Cihlové obklady Cihlové obklady Cihlové obklady

Cihlové obklady Cihlové obklady Cihlové obkladyslider nadpis